SVÁŘEČI s EN 135 (MAG) / Svářeči

FirmaStrojírny Sviadnov s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda30 240 Kč až 40 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

A16 z:13/4/2022 a:18/12/2023

Náplň práce:

- Svařování tavící se elektrodou EN 135 (MAG) různých typů plechů pro výrobu nákladních vagónů a dalších polotovarů pro zakázkovou výrobu.

Nabízíme:

- Dobré platové ohodnocení odpovídající zkušenostem a výsledkům Vaší práce. Mzda včetně příplatků, prémií a přesčasů. Hodinová mzda od 180 Kč/hod dle zkušeností.
- Stabilní a dlouhodobé zaměstnání.
- Pracovní smlouvu na 1 rok, s možností prodloužení.
- Příspěvek na stravování.
- Neformální přátelské prostředí.
Očekáváme:
- Znalost čtení výkresové dokumentace.
- Provedení svarového spoje požadované jakosti dle svého oprávnění pro metodu 135.
Výhodou:
- Vazačský a jeřábnický průkaz.
Kontakt telefonicky, emailem.

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Zkoušky svařování, EN135
minimální požadované vzdělání:bez vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:K čističce 638, Sviadnov, 73925, Česko
mzda, plat (hrubý):30 240 Kč až 40 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
datum ukončení pracovního poměru:18. 12. 2024
benefity a pracovní výhody:
  • Jiné výhody: stravenkový paušál, příspěvky

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:Strojírny Sviadnov s.r.o., IČ: 25860330
počet volných pracovních míst:2
datum zveřejnění nabídky práce:18. 12. 2023